Halkalı Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Size Çok Yakın

Halkalı Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Size Çok Yakın

Halkalı Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Şirketi Size Bir Telefon Kadar Yakın

Halkalı halı yıkama firması Hasnur Halı Yıkama şirketine bağlı olarak profesyonel halı yıkama ve koltuk yıkama gibi temizlik hizmetleri veren kurumsal bir şirkettir.

Halkalı Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Şirketimizi Neden Tercih Etmelisiniz?

  1. İtibar

Uzun yıllardır verdiğimiz benzersiz halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerimiz ile halı yıkama ve koltuk yıkama şirketleri arasında en çok tercih edilen ve en çok önerilen halı yıkama ve koltuk yıkama şirketiyiz.

  1. Tecrübe

Halkalı halı yıkama ve koltuk yıkama şirketi olarak her halı çeşidi ve her koltuk kumaşı hakkında bilgiye ve tecrübeye sahibiyiz. Her türlü inatçı leke ve kirle mücadelede de son derece deneyimli ve başarılıyız.

  1. Eğitim

Temizlik standartları konusunda yaptığımız mesleki eğitimler sayesinde uzmanlaşan ve tecrübe edinen ekibimizin size sunmuş olduğu halı yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetler son derece kaliteli ve profesyoneldir.

  1. Minimum Harcama, Maksimum Temizlik

Halkalı halı yıkama şirketi olarak halı yıkama ya da koltuk takımı yıkama işlemlerini gerçekleştirirken aşırı su kullanımından kaçınarak hem çevreyi koruyoruz hem de sudan tasarruf ettiğimiz için halı yıkama fiyatları ve koltuk yıkama fiyatları minimum seviyede kalmış oluyor. Ancak sudan tasarruf ederken temizlikten asla ödün vermiyoruz. En az su kullanımıyla maksimum temizliği sağlayan en gelişmiş teknolojiyi ve sağlık bakanlığı onaylı temizlik ürünlerini kullanıyoruz. 12 aşamalı halı yıkama ve koltuk yıkama  işlemlerimiz, her seferinde en yüksek kalitede koltuk temizliği ve halı temizliğini sağlar.

  1. Yüzde Yüz Memnuniyet Garantisi

Halkalı halı yıkama şirketi olarak yüzde yüz memnuniyet garantisiyle aldığınız hizmeti seveceğinizi garanti ediyoruz. Ancak yine de aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız, telafi etmek için ücretsiz olarak aynı hizmeti tekrarlayacağız.

Halkalı Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Aşamaları


  1. Analiz

Halkalı halı yıkama ve koltuk yıkama uzmanlarımız, temizleyeceği halıdaki ya da koltuktaki lekeleri, onarılması gereken zarar görmüş alanları ve kumaşın türünü tespit edecektir. Halı yıkama uzmanımız ve koltuk yıkama uzmanımız size bu sorunlu bölgeler hakkında bilgi verecek ve bu sorunları düzeltmek için neler yapabileceği hakkında konuşacaktır.

  1. Vakumlama ve Çırpma

Profesyonel vakumlama ve çırpma makinelerimizi kullanarak, halı ve koltuktaki kırıntı, saç, tüy ve tozları uzaklaştırarak yıkamaya hazır hale getireceğiz.

  1. Leke Çıkarma

İnatçı lekeleri çıkarabilmek için halı yıkama ve koltuk yıkama işlemlerine başlamadan önce yüzeydeki tüm lekeleri bazı ön işlemlerden geçiririz.

  1. Halı Yıkama

Sağlık bakanlığı onayından geçmiş, sağlığa zararlı ağır kimyasallar içermeyen, çocuk ve evcil hayvan dostu temizlik ürünlerimiz; alanında uzman, tecrübeli ve titiz ekibimiz ile halı yıkama ve koltuk yıkama işlemlerimizi en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Halkalı halı yıkama Hasnur Halı Yıkama Facebook

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

%100 Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz! Bununla birlikte halınızda sağlayacağımız maksimum temizliği beğeneceğinizi garanti ediyoruz.

images

Profesyonel Leke Çözümleri

Halınızda bulunan eski ya da lekelere profesyonel ürünlerle müdahale ediyoruz. Bunu yaparken halınıza zarar vermiyoruz. Uzman personellerimiz inatçı lekeler konusunda oldukça başarılıdır.

images

Sıcak Su İle Yıkama

Kaliteli bir temizlik ve halınızda maksimum yumuşaklık için halınızı sıcak suyla yıkıyoruz. Bunu yaparken de halınızın renklerini koruyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!