Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama Yenibosna Şirinevler'de Halı Koltuk Stor Perde Yıkama

Bahçelievler halı yıkama şirketi olarak Hasnur Halı Yıkama şirketine bağlı hareket ederek; sağlık ve hijyen konularında son derece titiz ve dikkatli davranıyoruz, bu yüzden halınızda temizlik ve hijyen dışında hiçbir iz bırakmıyoruz.

Halıdaki Kötü Koku

Tüylü dostlarımız olan evcil hayvanlar evlerimize neşe katar ancak halılarda istenmeyen koku, leke ve tüy bırakabilirler. Diğer halı yıkama şirketleri, bu kokuları maskelemek için geçici bir çözüm olan parfüm gibi ürünler kullanır. Bahçelievler halı yıkama, yalnızca maskelemek yerine rahatsız edici kokuları gideren, sağlık bakanlığı onaylı organik ürünler kullanır.


Bahçelievler Halı Yıkama Halıdaki Lekeleri Nasıl Çıkarıyor?

Halıda bulunan inatçı lekeler odanızın estetiğini ve temiz görüntüsünü bozabilir. Lekeleri çıkarmak için sağlığa zararlı temizlik ürünleri ve güçlü kimyasallar kullanan diğer halı yıkama şirketleri ve halıdaki lekeyi çıkarmak için bu ürünleri kullanan herkes halıya ciddi zararlar verebilir. Bununla birlikte gerçek şu ki; deterjanlar her zaman sabunlu bir kalıntı bırakır ve bu sabunlu kalıntılar halıya kir ve yağ çekerek halınızın daha çabuk kirlenmesine sebep olur.

Halıdaki leke, kötü koku, toz akarları, saç, tüy, yemek kırıntıları, toz ve zararlı tüm mikroorganizmalardan kurtulmanın en doğru yolu Bahçelievler halı yıkama, ücretsiz servisi ile tüm Bahçelievler sakinlerine halı yıkama hizmeti sunuyor.

Birçok halıda yanlış yıkamaya bağlı olarak renk bozulmaları ve yıpranma gibi problemler ortaya çıkabilir. Bununla birlikte, renk bozulmaları genellikle yanlış temizlik ürünleri ve yanlış fırça kullanılarak yapılan halı yıkama ve kurutma işlemlerinden sonra oluşur. Ayrıca yüksek sıcaklıktaki su halının dokusuna zarar verip incelttiği gibi, halı ayak izlerine maruz kaldığında bu bozukluklara bağlı olarak halıda bazı lekeler oluşabilir.

Çevre Dostu Halı Yıkama

Bahçelievler halı yıkama; sağlık bakanlığı onaylı organik halı şampuanları, her çeşit halıya göre fırça ve son teknolojiyle donatılmış makineler, tecrübeli ve alanında uzman çalışanları ile halınızı profesyonel bir şekilde temizleyerek ilk günkü haline getirir. Üstelik bu işlemi yaparken; diğer halı yıkama şirketleri tarafından ya da evde halı yıkama işlemi yapılırken harcanan suyun, yarısından daha azını en verimli şekilde kullanarak daha üstün bir temizlik sağlarken hem sudan tasarruf ediyoruz hem de çevreyi koruyoruz.

Halı Muayenesi

Bahçelievler halı yıkama uzmanlarımız halıyı dikkatlice inceleyecek, halının dokusunu ve halıdaki lekeleri tespit ederek halınıza en uygun yıkama işlemini belirleyecektir.

Halı Çırpma

Halı yıkama işlemine geçmeden önce halının derinlerine işlemiş toz, kir, ölü deri, saç, tüy ve kırıntı gibi kalıntıları yüzeye çıkarmak ve uzaklaştırmak için özel halı çırpma makineleri kullanılır.

Bahçelievler Halı Temizleme Şirketi

Halılarınızın daha temiz kalması ve halılarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlamak için en kaliteli temizlik ürünleri ve en iyi halı yıkama ekipmanlarını kullanıyoruz. Bahçelievler'de en iyi halı yıkama şirketi ile kusursuz bir temizlik deneyimi yaşamak için Bahçelievler halı yıkama şirketi müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Alerjen, toz akarları, kir, leke, saç, tüy, yemek kalıntıları gibi zamanla halıda biriken maddeler ailenizin ve sizin sağlığınız için tehdit oluşturabilir. Bahçelievler halı yıkama şirketi olarak halınızdaki kiri temizleyebilir, inatçı lekeleri çıkarabilir, toz akarları ve alerjenler gibi tüm zararlı mikroorganizmaları yok edebilir, halınızı dökülen saç ve tüylerden arındırabilir, kötü kokuların giderilmesini sağlayabilir ve halınızı ilk günkü temizliğine kavuşturarak sağlıklı ve kusursuz bir halı yıkama hizmeti sunabiliriz. En iyi halı yıkama ve bakım hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilmek için halı yıkama uzmanlarımıza ve profesyonel ekipmanlarımıza güvenin.

Halı Yıkama

Halınızın dokusuna özel olarak hazırladığımız halı yıkama çözeltisi, halının derinlerine işlemiş kirleri yumuşatmak için halıya püskürtülür. Halı yıkama aletlerimiz, en inatçı lekeleri ve kokuları gidermek için en derine nüfuz eder.

Durulama

Halı yıkama işleminin ardından, su ve ph dengeleyici bir ürünle halı temizleme solüsyonundan arındırılarak durulanır.

Halı Yıkama Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düzenli ve Profesyonel Halı Yıkama Neden Önemli?

Halının kirliliği bazen gözle görülebilir ancak halınızın yüzeyi temiz görünse bile toz, alerjen, kırıntı ve zararlı mikroorganizmalar halınızın dibinde barındığı için çıplak gözle görünmese de halınız kirli olabilir. Kullansanız da kullanmasanız da halınızda toz ve diğer mikroorganizmalar birikir. Bu birikim halıya zarar verebilir, rengi matlaştırabilir ve evinizde hoş olmayan bir koku yaratabilir. Kir, toz, alerjen ve daha fazlası, alerjileri ve astım semptomlarını da kötüleştirebilir.

Halınızın uzun ömürlü ve hijyenik olmasını istiyorsanız sık kullanmasanız bile yılda en az iki kez ya da kullanıma bağlı olarak daha sık profesyonel halı yıkama işlemi yaptırmalısınız. Bahçelievler halı yıkama, halınızın tazelenmesine ve ömrünün uzamasına yardımcı olur. Düzenli halı yıkama, halınızın renginin daha canlı kalmasını da sağlar.

Yeni nesil halılar genel olarak üretim sırasında uygulanan halı koruyucularına sahiptir. Ancak bu koruyucu, ayak trafiği ve vakumlama ile zamanla aşınır. Bahçelievler halı yıkama, halı koruyucunun yeniden uygulamasını da sağlayarak Bahçelievler'de en iyi halı yıkama hizmetini sunar. Halı koruyucu; halının kir biriktirmesini engelleyerek vakumlamayla kolayca temizlenmesine olanak sağlar ve sıvı döküldüğünde halının ıslanmasını büyük ölçüde yavaşlatarak  dökülen sıvıyı temizlemeniz ve leke oluşumunu engellemeniz için size zaman kazandırır.

Düzenli olarak temizlenmeyen bir halı evde kötü kokuya yol açabilir . Ne yazık ki, misafirleriniz ve ziyaret eden kişiler, halınızın yaydığı bu kokuları hızla algılayabilir. Özellikle evcil hayvanlar bu kokuların nedeni olabilir, bu yüzden evde evcil hayvan barındırıyorsanız daha sık olarak profesyonel halı yıkama hizmeti almalısınız. Diğer halı yıkama şirketleri, kötü kokuları maskelemek için parfüm gibi kalıcı olmayan yöntemler uygularken; biz Bahçelievler halı yıkama olarak, yalnızca maskelemek yerine rahatsız edici kokuları gidermek ve kokuya neden olan kaynaklarla mücadele etmek için kalıcı bir çözümler üreterek sağlık bakanlığı onaylı organik ürünler kullanıyoruz. Kullandığımız ürünler; kusmuk, idrar, dışkı, ekşi süt, yumurta gibi giderilmesi oldukça zor olan kötü kokuları da giderir.

Bahçelievler halı yıkama, halıyı ilk günkü haline tekrar kavuşturan ve eşi benzeri olmayan bir halı yıkama hizmeti sunar.

Bahçelievler Halı Yıkama Hizmeti Sunduğumuz Mahalleler

 • Bahçelievler Halı Yıkama
 • Cumhuriyet Halı Yıkama
 • Çobançeşme Halı Yıkama
 • Fevziçakmak Halı Yıkama
 • Hürriyet Halı Yıkama
 • Kocasinan Halı Yıkama
 • Siyavuşpaşa Halı Yıkama
 • Soğanlı Halı Yıkama
 • Şirinevler Halı Yıkama
 • Yenibosna Halı Yıkama
 • Zafer Halı Yıkama

Bahçelievler En Uygun Halı Yıkama Hizmeti İçin Bize Ulaşın

Bahçelievler halı yıkama e-mail adresi: info@hasnurhaliyikama.com

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi inceleyebilir, Bahçelievler halı yıkama Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

%100 Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz! Bununla birlikte halınızda sağlayacağımız maksimum temizliği beğeneceğinizi garanti ediyoruz.

images

Profesyonel Leke Çözümleri

Halınızda bulunan eski ya da lekelere profesyonel ürünlerle müdahale ediyoruz. Bunu yaparken halınıza zarar vermiyoruz. Uzman personellerimiz inatçı lekeler konusunda oldukça başarılıdır.

images

Sıcak Su İle Yıkama

Kaliteli bir temizlik ve halınızda maksimum yumuşaklık için halınızı sıcak suyla yıkıyoruz. Bunu yaparken de halınızın renklerini koruyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!