Halkalı Halı Yıkama - Halkalı'da Rakipsiz Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama İle Halkalı'da Uygun Fiyatları İle Halı Yıkama

Halkalı halı yıkama servisi ile İstanbul Halkalı'da en iyi halı yıkama fabrikası olan Hasnur Halı Yıkama güvencesi ile halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Halkalı halı yıkama servis elemanları tarafından adresinizden makbuz karşılığı halınız alınarak, zaman kaybı yaşanmadan Halkalı halı yıkama fabrikamıza getirilir. Halkalı halı yıkama fabrikamızda cinslerine göre ayrılarak, imalatında kullanılan malzemesine uygun temizlik maddeleri ile çok fırçalı ve tam otomatik halı yıkama makinelerimizde, el değmeden yıkanmaktadır.

Kurutma işlemi ise santrifüjlü makinelerde yapılarak doğal ortamda düzenli bir havalandırma ve dinlenme sürecine tabi tutulan halılar, son aşamada hav ve kalite kontrolünden geçirilerek ambalajlanır ve teslim edilmek üzere Halkalı halı yıkama firmamızın ücretsiz servis araçlarına konulur. Halkalı halı yıkama hizmetimizde uzun yıllardır müşterilerimize en uygun ve en kaliteli halı temizliğini sunmaya devam ediyoruz.

Halkalı Halı Yıkama Aşamalarımız Şu Şekildedir:

1. Halkalı halı yıkama fabrikamıza gelen halıları ölçüm işlemi yapıldıktan sonra cinslerine göre ayrılır.

2. Cinsine göre ayrılan halılar toz alma işlemi yapılır.

3. Tozları alınan halılar leke kontrolü yapılıp leke sökücü uygulanır ve gözle görülemeyen mikro organizmalardan temizlenir.

4. Halılar cinsine göre yıkama işlemlerine tabi olur.

a)- Tam otomatik makineyle

b)- Kapalı sistem yıkama makinesinde

 c)- Narin halılar için elle uygulama yapılır.

5. Yıkama işleminden sonra halılar rulo halde tünel sisteminde suyu alınır.

6. Halılar kurutma makinesinden % 98 kuru çıkar ve tam kuruması için halılar hava şartları uygunsa güneşli ortamda askılıklara asılır.

7. Tam olarak kuruyan halılar tekrar titizlikle leke kontrolü yapılır ve çıkmayan lekeler özel bir işlemle çıkartılır.

8. Yenilik olarak alerjiye hassas olan müşterilerimiz için tüm halılar mayt, mite ve akarlardan temizlenir ve kabartılır. Son olarak parfümlenir ve paketlenir evlere servis yapılır.

Halkalı Halı Yıkama Firmasını Tanıyın

Halkalı halı yıkama, Hasnur Halı Yıkama fabrikası olarak, halı yıkama sektöründe edindiğimiz deneyim ve birikimle halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimizde daima %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli, saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Halkalı halı yıkama tavsiye denilince ilk akla gelen firma olmayı başardık. Halkalı'da ikamet eden ve halı yıkama ihtiyaçlarında gönül rahatlığı ile Halkalı halı yıkama firmamızı tercih ve tavsiye eden değerli müşterilerimize kalitemizi ispat etmek ve en iyi standartlarda temiz ve güvenli hizmet sunmaya çalışmaktayız. Sektörümüzde yaşanan ve her geçen gün büyük bir hızla gelişen yeni nesi temizlik sistemleri ve teknolojilerini yakından takip ederek, eş zamanlı olarak Halkalı halı yıkama firmamıza uygulamaktayız. Günümüz koşullarında müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek aktif, etkin ve saygın bir halı yıkama fabrikası olmak istiyoruz. Bu nedenle tecrübemizden aldığımız güç ile beklentilerinizi en iyi düzeyde karşılamak, üstün kalitede, güvenilir hizmeti; arzu eden herkese en etkili şekilde sunmak. Sağlıklı, Temiz, Hijyenik ortamlar oluşturmak, % 100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan; kaliteli, güvenilir hizmet arayan tüm tüketicinin faydalanmasını sağlamak.

Halkalı halı yıkama fabrikası telefon: 0 212 424 57 22 ya da 0 543 342 34 63

Hasnur Halı Yıkama InstagramDİĞER BÖLGELEREv hanımları tarafından halı yıkama olarak en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım ve SEO: MOZ TASARIM