Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama

Sefaköy Halı Yıkama İle En İyi Halı Yıkama

Sefaköy halı yıkama servisi olarak Hasnur Halı Yıkama kalitesi ile başta Küçükçekmece Sefaköy olmak üzere, İstanbul Avrupa yakasında profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Siz değerli Sefaköy sakinlerinin halı yıkama tercihlerinde daima firmamızı tavsiye etmesiyle müşteri portföyümüz her geçen gün misli ile artmaktadır. Siz de Hasnur Halı Yıkama Sefaköy halı yıkama servisi ile İstanbul'da en iyi halı yıkama hizmetini yakından görmek ve denemek istiyorsanız, Sefaköy halı yıkama firmamıza anında ulaşabilirsiniz.

Sefaköy halı yıkama size çok yakın!..

Geçmişten günümüze kadar halıları pek çok farklı kullanım alanı bulunmaktadır. Ev ve ofis gibi hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz yaşam alanlarımızda sürekli kullandığımız halıların daha uzun ömürlü olması ve sağlığımıza olumsuz etkileri olmaması için profesyonel halı yıkama işlemleri şarttır.

Çeşitli özellik ve dokulardaki halılarda temizleme işlemin hasarsız ve kaliteli gerçekleştirilebilmesi için Sefaköy halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Bu sektörde tecrübeli, profesyonel ve işinin ehli bir ekip ile halı yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Her halı aynı şekilde yıkanmaz; dokuma, makine, Çin, Nepal ve yün gibi sayabileceğimiz birçok halı çeşidi vardır ve yapılarının bozulmaması için her halı çeşidinin kendi özelliğine göre işlemlerden geçmesi gerekmektedir. En büyük odağı müşteri memnuniyetini sağlamak  olan Sefaköy halı yıkama, halı temizliğinde hayallerinizin ötesinde bir performans gösterir ve en kısa zamanda sizi ilk günkü gibi tertemiz halılarınıza kavuşturur. Uzun zamandır ara vermeden sunduğumuz Sefaköy halı yıkama hizmeti sayesinde kazandığımız tecrübelerden yola çıkarak pek çok halı çeşidinde en temiz ve en sağlıklı sonuca ulaşmaktayız.

Sefaköy Halı Yıkama Yanıtlıyor: Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Sefaköy Halı Yıkama Fabrikası olarak halı yıkama işlemimiz şu şekildedir:

Sefaköy Halı Yıkama Fabrikası siz değerli müşterilere sağlıklı ve konforlu bir temizlik hizmeti verebilmek için halılarınızı çeşitli işlem ve yöntemler ile temizlemektedir. Halılarınızı yıkama işlemi için adresinizden bize teslim etmeniz ile başlayan temizlik serüvenimiz; özel yıkama bölümüne getirilen halılarınızın, halı temizleme amacıyla özel olarak üretilen ve geliştirilmiş olan makinelerimizle yıkanması ile devam eder.Sefaköy halı yıkama makinelerimiz ile beraber kullanılan başlıklar ile son derece titiz ve kaliteli bir temizlik hizmeti verilmektedir. Halılarınızın yıkama işleminden geçmesinin ardından kurutma odasına alınarak bu aşama da sona erer. Kurutma işlemine müteakiben son kontrolleri yapılır, paketlenir ve sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilir.

Sefaköy Halı Yıkama olarak değerli Sefaköy sakinleri için profesyonel ekip arkadaşlarımız ve kaliteli ekipmanlarımız ile hak ettiğiniz temizliği ayağınıza getiriyoruz.

Sefaköy Halı Yıkama Fabrikası Kalitesi

Sefaköy halı yıkama olarak müşteri memnuniyetini ve kusursuz hizmet sunmayı ilke edinir ve daima buna göre hareket ederiz. Her türde ve her dokuda halı için özel başlıklar kullandığımız makinelerimizde yıkama işlemi gerçekleştirildiği için halılarınızın zarar görme ihtimali söz konusu bile olamaz.

Sefaköy halı yıkama fabrikamızda kullandığımız temizlik malzemeleri ile halıdaki leke, toz akarları, zararlı bakteri ve mikroplar yok olur ve yaşam alanınızın konforu da ciddi oranda artar. Yıkama işleminden sonra halılar özel kurutma odalarında kurutularak yeniden toz ve kir olmaması sağlanır. Halılarınızın temizliği gerçekleştirildikten sonra son kontrolleri yapılır ve özel ambalaj ile paketlenir.

Bu paket ile beraber halılarınız teslimat sırasında her türlü dış etkenden korunarak temiz kalacaktır. Bütün bu işlemlerin sona ermesi ile hak ettiğiniz temizliği ayağınıza getiriyoruz.

Sefaköy Halı Yıkama Fabrikamızda Yıkadığımız Halı Modelleri


El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halıları Ülkemizde tarihimizi ve yaşamı anlatan göz nurları olarak o yöreyi anlatan yaşayan bir anlatım eseridir. Her bölgemizde dokunan halılar o yöreye ait motif, desen ve renklerden oluşur. Yün den ip haline gelmesi kök boyalarla boyanıp tezgâhlarda dokunarak sanat haline gelmesidir. Bu halıların Sefaköy halı yıkama fabrikamızdaki gibi, profesyonel ve tecrübeli kişiler tarafından yılda en az bir defa temizlenmelidir.

Makine Halısı Yıkama

Makine halısı yıkama işlemine geçilmeden önce halının derinlerine işleyen toz, yemek kırıntısı ve saç kılı gibi yabancı maddelerden arındırılması gerekir. Yabancı atıklardan arınabilmesi için yıkama işlemine geçmeden önce çırpma işlevini gören otomatik makineye girer.

Makine halısının günümüzde akrilik, polyester, yün, elyaf, bambu gibi ip cinslerinden dokunan pek çok çeşidi vardır. Her dokunun yıkama tekniği farklı olduğundan ip türüne göre yapılacak işlemler belirlenir. Halı yıkama esnasında tercih ettiğimiz halı şampuanları sağlığa zararlı madde içermeyen, sağlık bakanlığı onaylı ve organik ürünlerdir.

Yıkama uygulamasının ardından şampuanın halıdan tamamıyla durulanması gerekir. Şampuan tamamen durulanmadığı zaman halınızın temiz kullanım ömrü kısalacaktır. Halınızı teslim etmeden önce halı yıkama firmasını araştırmanız ve emin olmanız gerekmektedir.

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halı yıkama gerçekleştirilirken en çok dikkat edilmesi gereken şey tozdur. Shaggy halı tüylerinin diğer halı tüylerinden uzun olduğundan dolayı toz, yemek kırıntıları, saç gibi maddeleri daha çok toplar ve içinde barındırır.

Shaggy modelinin iyice çırpılması için insan gücü yetmez, otomatik çırpma makinesi gerekir. Sadece insan gücüyle halıda biriken saç, yemek kırıntısı ve tozlar çıkmaz. Çırpma makinesinden çıkmasının ardından halı yıkama işlemine geçilir ve sağlık bakanlığı onaylı organik halı şampuanı ile yıkanır.

Halı yıkama işleminden sonra otomatik sıkma makinesine alınır ve ardından kurutma odasında kurumaya bırakılır. Son kontroller gerçekleştirildikten sonra hav alma makinesine girer ve ambalajlanıp teslim edilmek üzere Sefaköy halı yıkama firmamıza ait ücretsiz servis araçlarımıza alınır.

Yün Halı Yıkama

Yün halı deyince akla ilk önce el dokuma halısı gelir. Yün halı; yurdumuzun dört bir yanında yün çözgünün üstüne yün ip ile dokunur. İpleri gerçek yünden yapılır ve el emeği ile boyanır. Yün halı gibi değerli halıların uzun ömürlü olması ve zarar görmemesi için tıpkı Sefaköy halı yıkama fabrikamızdaki uzman ve deneyimli kişiler tarafından her yıl en az iki kez temizlenmelidir. Ayrıca renginin solmasını ve boyanın akmasını engellemek için korunarak temizlenmelidir.

Isparta Halısı Yıkama

Isparta halısı pamuğun üstüne yün dokunan bir halı çeşididir ve Türkiye'de pek çok insanın yaşam alanında bulunur. Günümüzde "patchwork halı" olarak da adlandırılan Isparta halıları, çeşitli renk ve desenleriyle yeni evlerde de tercih edilmektedir. Isparta halısı elde dokunduğundan dolayı zarar görmemesi ve boyanın akmaması için korunarak yıkanmalı ve özel halı şampuanları kullanılmalıdır. Sefaköy halı yıkama tesisimizdeki ustalarımızın tavsiyesi ile bu tür halılar profesyonel olarak her yıl en az iki kez temizlenmelidir.

Milas Halı Yıkama

Bodrum'un Milas yöresine özgü bir halı türüdür ve adını da bu ilçeden alır. Pastel renkler kullanılarak yün çözgünü üstüne yün ip ile gür dokunan halıya Milas halısı denir. Gür dokunmuş, ilmek sayısı çok, işçiliği ve zahmeti göz ardı edilemeyen değerli bir halıdır. Milas halının temizliği de tüm bunların korunması ve halının uzun ömürlü olması için yalnızca uzman kişiler tarafında en az bir kez gerçekleştirilmelidir. Küçükçekmece'de yer alan Sefaköy halı yıkama firmamızda bu tür halılar %100 memnuniyet garantili olarak yıkanmaktadır.

Step Halı Yıkama

Her zevke hitap eden modern stili ile herkesin tercih ettiği step halı, ithalatla ya da özel üretim olarak dokunmuş bir modeldir. Step halının alt kısmı kumaş ile de kaplanabiliyor. Step halıların temizliği halının sağlığının bozulmaması için aynı şekilde Sefaköy halı yıkama firmamızdaki gibi uzman kişilerce yılda iki kez yapılmalıdır.

Hizmetlerimiz Şu Şekildedir:

 • Halı Yıkama
 • Antik Halı Yıkama
 • El Dokuma Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama
 • Battaniye Yıkama
 • Yorgan Yıkama

Sefaköy Hasnur Halı Yıkama Servis Güzergah ve Bölgelerimiz

 • Avcılar Halı Yıkama
 • Bağcılar Halı Yıkama
 • Bahçelievler Halı Yıkama
 • Bakırköy Halı Yıkama
 • Başakşehir Halı Yıkama
 • Bayrampaşa Halı Yıkama
 • Beşiktaş Halı Yıkama
 • Beylikdüzü Halı Yıkama
 • Beyoğlu Halı Yıkama
 • Esenler Halı Yıkama
 • Esenyurt Halı Yıkama
 • Eyüp Halı Yıkama
 • Fatih Halı Yıkama
 • Gaziosmanpaşa Halı Yıkama
 • Güngören Halı Yıkama
 • Kağıthane Halı Yıkama
 • Küçükçekmece Halı Yıkama
 • Sarıyer Halı Yıkama
 • Şişli Halı Yıkama
 • Zeytinburnu Halı Yıkama
 • Kanarya Halı Yıkama
 • Cennet Halı Yıkama
 • Atakent Halı Yıkama
 • Sefaköy Halı Yıkama
 • Halkalı Halı Yıkama
 • İkitelli Halı Yıkama
Hasnur Halı Yıkama fabrikamızın Sefaköy Halı Yıkama hizmetleri ve fırsatları için Instagram hesabımızı takip edin, güncel kampanyalardan anında haberdar olun. Hasnur Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası Adres: Teyfik Bey Mahallesi, Gül Sokak, No: 7/2 Sefaköy Küçükçekmece / İstanbul

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

%100 Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz! Bununla birlikte halınızda sağlayacağımız maksimum temizliği beğeneceğinizi garanti ediyoruz.

images

Profesyonel Leke Çözümleri

Halınızda bulunan eski ya da lekelere profesyonel ürünlerle müdahale ediyoruz. Bunu yaparken halınıza zarar vermiyoruz. Uzman personellerimiz inatçı lekeler konusunda oldukça başarılıdır.

images

Sıcak Su İle Yıkama

Kaliteli bir temizlik ve halınızda maksimum yumuşaklık için halınızı sıcak suyla yıkıyoruz. Bunu yaparken de halınızın renklerini koruyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!