Halı Kenarı Saçak Tamiri Overlok

Halı Kenarı Saçak Tamiri Overlok

Halı tamiri özel deneyim ve bilgi birikimi gerektirir. Hasnur Halı Yıkama fabrikasının ustaları , uzun yıllardır İstanbul Avrupa yakasında halı tamiri, halı saçak tamiri ve overlok işlemlerinde hizmet sunmakta ve halı tamirinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. İstanbul'da binlerce ev hanımı tarafından en çok tercih edilen halı yıkama ve halı tamiri firması olan Hasnur Halı Yıkama olarak müşteri memnuniyetini kesinlikle rakiplerimizden çok daha fazla ciddiye alıyoruz. Firmamız en iyi halı tamiri, saçak ve overlok hizmeti vermek için çaba harcamaktadır. Overlok işlemlerimiz, endüstriyel overlok makineleri ve kaliteli ve dayanıklı yün ipliklerle yapılmaktadır. Uzun kullanıma ya da yanlış halı yıkama işlemlerine bağlı olarak halılar zarar görmektedir. Firmamızda her türlü halı modellerinin tamiri garantili ve itina ile yapılmaktadır.

Halı tamir servisi olarak sunduğumuz bazı halı tamir hizmetleri şu şekildedir:
Leke Çıkarma Hizmeti- Halıdaki bazı lekelerin çıkması imkansız gibi görünse de, hangi tipte leke çıkarıcının lekenin çıkarılmasını sağladığını ve halının imalat aşamasında kullanılan malzemesine herhangi bir hasar verilmediğini belirlemek için hangi tip leke çıkarıcının kullanılacağını bilmek ve halı düğümlerine zarar verilmeden müdahale edilmesini gerektirir. Hasnur Halı Yıkama firmamızdaki deneyimli ustalarımız, sahip olduğunuz halı türünü en uygun şekilde ve benzersiz leke çıkarma ürünlerimizi başarılı bir halı tamiri ile birleştirmek için özel olarak eğitilmiştir. Halı tamiri, halı saçağı tamiri ve overlok hizmetimiz için bize 0 212 424 57 22 ya da 0 543 342 34 63 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

%100 Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz! Bununla birlikte halınızda sağlayacağımız maksimum temizliği beğeneceğinizi garanti ediyoruz.

images

Profesyonel Leke Çözümleri

Halınızda bulunan eski ya da lekelere profesyonel ürünlerle müdahale ediyoruz. Bunu yaparken halınıza zarar vermiyoruz. Uzman personellerimiz inatçı lekeler konusunda oldukça başarılıdır.

images

Sıcak Su İle Yıkama

Kaliteli bir temizlik ve halınızda maksimum yumuşaklık için halınızı sıcak suyla yıkıyoruz. Bunu yaparken de halınızın renklerini koruyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!