Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetlerimizde de size en iyi sonuç garantisi veriyoruz. Hasnur Halı Yıkama Fabrikası güvencesi ile koltuk yıkama Sefaköy servisi olarak; rakipsiz fiyatları ve "memnun müşteriler" ilkesi ile evde koltuk yıkama bir diğer ismi ile yerinde koltuk hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Atakent, Halkalı, İkitelli, Sefaköy, Bahçeşehir ve Başakşehir bölgelerinde tamamen organik ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerle, yerinde koltuk yıkama, kanepe, çekyat ve yatak yıkama hizmeti sunuyoruz.

Hasnur Halı Yıkama fabrikasının deneyimli personel ve ücretsiz servis hizmeti ile ekonomik fiyatları ve randevu için bize haftanın yedi günü müşteri hizmetleri numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Hasnur Halı Yıkama fabrikası koltuk yıkama servisi telefon: 0 212 424 57 22 ya da 0 543 342 34 63

  • Koltuk Yıkama
  • Kanepe Yıkama
  • Çekyat Yıkama
  • Yatak Yıkama

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

%100 Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz! Bununla birlikte halınızda sağlayacağımız maksimum temizliği beğeneceğinizi garanti ediyoruz.

images

Profesyonel Leke Çözümleri

Halınızda bulunan eski ya da lekelere profesyonel ürünlerle müdahale ediyoruz. Bunu yaparken halınıza zarar vermiyoruz. Uzman personellerimiz inatçı lekeler konusunda oldukça başarılıdır.

images

Sıcak Su İle Yıkama

Kaliteli bir temizlik ve halınızda maksimum yumuşaklık için halınızı sıcak suyla yıkıyoruz. Bunu yaparken de halınızın renklerini koruyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!