Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniye yıkama ihtiyacınızda Hasnur Halı Yıkama'yı tercih edebilirsiniz. Profesyonel makinelerde en iyi yorgan ve battaniye yıkama için size çok yakınız.

Evlerin temizliğine ne kadar dikkat ediliyor olunursa olunsun özellikle kış aylarında elimizden düşürmediğimiz yorgan ve battaniyeler toz ve kiri kendisine çekebilir.

Gözle görünmüyor ancak yorganlar her gece biraz daha kirleniyor. Bu nedenle yorgan ve battaniye temizliğinde profesyonel temizlik hizmeti almak önemlidir. Unutmayın, çamaşır makineleri yüzey kirlerinden çok daha fazlasını temizleyemez.

Kiri ve birikintileri su ile akıtabilirler ancak çok daha fazlası için profesyonel temizlik şarttır. İstanbul'da yorgan yıkama hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda yorgan ve battaniyelerinizi en uygun koşullarda, yıpranmasına izin vermeden yıkıyoruz.

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimizin tamamı garanti kapsamında olup, ücretsiz servis imkanı ile birlikte sunulmaktadır. Güvenilir yıkama hizmeti almak ve evinizin her zaman taze ve temiz kokması için profesyonel yardım almak isterseniz, Hasnur Halı Yıkama firmamızın iletişim numarasından destek alabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

%100 Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz! Bununla birlikte halınızda sağlayacağımız maksimum temizliği beğeneceğinizi garanti ediyoruz.

images

Profesyonel Leke Çözümleri

Halınızda bulunan eski ya da lekelere profesyonel ürünlerle müdahale ediyoruz. Bunu yaparken halınıza zarar vermiyoruz. Uzman personellerimiz inatçı lekeler konusunda oldukça başarılıdır.

images

Sıcak Su İle Yıkama

Kaliteli bir temizlik ve halınızda maksimum yumuşaklık için halınızı sıcak suyla yıkıyoruz. Bunu yaparken de halınızın renklerini koruyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!