Hakkımızda

Hakkımızda

Hasnur Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası siz değerli müşterilerimize 2010 yılından itibaren İstanbul Avrupa yakasında yer alan tüm ilçe ve mahallelerde geniş servis ve şube ağıyla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Fabrikamız halı yıkama konusunda derin tecrübeye sahiptir. Firmamız, İstanbul'da saygın ve ilerici bir kuruluştur. Hasnur Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası kendi bünyesinde halı yıkama işlemlerini kusursuz yapabilmektedir.

Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez. Hasnur Halı Yıkama olarak halılarınızı anti bakteriyel ürünlerle , kendi halılarımız gibi yıkayıp sizin ve ailenizin bütçesine uygun fiyatlarla yıkama işlemleri yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

%100 Memnuniyet

Sektörün en uygun fiyatlarını en profesyonel hizmetle birlikte sunuyoruz! Bununla birlikte halınızda sağlayacağımız maksimum temizliği beğeneceğinizi garanti ediyoruz.

images

Profesyonel Leke Çözümleri

Halınızda bulunan eski ya da lekelere profesyonel ürünlerle müdahale ediyoruz. Bunu yaparken halınıza zarar vermiyoruz. Uzman personellerimiz inatçı lekeler konusunda oldukça başarılıdır.

images

Sıcak Su İle Yıkama

Kaliteli bir temizlik ve halınızda maksimum yumuşaklık için halınızı sıcak suyla yıkıyoruz. Bunu yaparken de halınızın renklerini koruyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!